Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jezierze – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

7 483 320 zł24 533 m² 305,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej atuty: * duży i funkcjonalny teren (ponad 24 tys. m ), częściowo utwardzony i ogrodzony, * kompleks zabudowań gotowych do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Mielno

Mielno(Jezierze + 8 km)

152 610 zł15 261 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnej oazie spokoju? Wyjątkowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Głobino(Jezierze + 22 km)

86 000 zł1 183 m² 72,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 86.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kołczygłowy

Kołczygłowy(Jezierze + 4 km)

79 000 zł1 344 m² 58,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka mieszkalno-usługowa w Miejscowości Kołczygłowy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kobylnica

Kobylnica(Jezierze + 25 km)

283 968 zł1 800 m² 157,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z miejscowym planem, kobylnica, 1800m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m2, położoną w Kobylnicy, w gminie Kobylnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grzmiąca

Grzmiąca(Jezierze + 18 km)

285 000 zł3 768 m² 75,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa wsi grzmiąca lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szkolna

Borzytuchom(Jezierze + 14 km)

79 000 zł1 212 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana na rozwijającym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mądrzechowo

Mądrzechowo(Jezierze + 24 km)

270 000 zł1 584 m² 170,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlana zlokalizowana w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł82 100 m² 5,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 8,21 ha położona.